Chcete být vidět tam, kde vaši zákazníci velmi rádi tráví čas? Pomohlo by vám, kdybyste s nimi mohli nenásilně komunikovat v prostředí, kde se baví nebo relaxují?

Oslovte je na sociálních sítích! Zastihnete je ve chvíli, kdy se cítí příjemně a jsou ochotní věnovat vám čas.

Marketing na sociálních sítích

Na sociálních sítích jako Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter i YouTube můžete jednoduše oslovit další uživatele. Lze to udělat organicky, díky zajímavému profilu a obsahu, pomocí placené reklamy nebo nejlépe kombinací obojího.

Správná prezentace na sociálních sítích vám pomůže snad se vším, co si od internetového marketingu můžete přát:

  • navýšení prodeje a získání nových klientů
  • zvýšení povědomí o vaší firmě a budování dobrého jména
  • snadná komunikace se zákazníky a budování vztahů

Je nutné být na sociálních sítích?

Sociální sítě už dávno nejsou jen doménou teenagerů. Na některých se dokonce aktivněji chovají jejich rodiče nebo prarodiče. Divili byste se, kolik dnešních babiček se jde místo k sousedce raději vypovídat na Facebook. Zkrátka a dobře, využívají je skoro všichni, ať už na zábavu, nebo na práci.

Co z toho pro vás plyne? Ať nabízíte téměř cokoliv, na různých sociálních platformách vždy najdete lidi, které to zajímá. A vy máte možnost je objevit, zaujmout, oslovit a být s nimi v přirozeném kontaktu tam, kde to milují.

Přes sociální sítě můžete svým zákazníkům být doopravdy nablízku a nabídnout jim oboustrannou komunikaci, která je bezplatná, aktuální a hlavně pohodlná pro vás i pro ně. Pokud to neuděláte vy, vaše konkurence určitě váhat nebude.

Správa sociálních sítí

Sociálních platforem existuje nepřeberné množství. Každá má svá specifika, typické uživatele i možnosti jejich oslovení. Je jen na vás, do jaké míry je dokážete využít.

Nechcete se sítěmi proplétat sami? Rádi vám nabídneme naši pomoc.

Marketingová strategie

Vypracujeme plán vaší úspěšné komunikace na sociálních sítích.

Publikační plán

Připravíme vyvážený a komplexní plán vašich příspěvků.

Reklamní kampaně

Reklama na Facebooku ve Facebook Business Manager, propagace na Instagramu a dalších sítích – postaráme se o vše, od tvorby reklamy přes její nastavení, sledování úspěšnosti, optimalizaci až po vyhodnocení.

Profil na sociálních sítích

Založíme vám firemní profil na Facebooku a dalších sítích, případně se postaráme o optimalizaci vašich stávajících profilů.

Organický (neplacený) obsah

Připravíme všechny příspěvky na vaše sociální sítě, od nápadu po text a grafiku.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Dostaňte i Vy ze sociálních sítí to nejlepší!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje internetová reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.