Chcete být vidět online? Přejete si, aby si vás potenciální zákazníci na internetu rychle všimli? Rádi byste získali více objednávek od lidí, kteří na váš web nebo eshop přijdou z vyhledávačů? Pak se neobejdete bez SEO (search engine optimization) neboli optimalizace pro vyhledávače.

Co je SEO

Co uděláte, když chcete najít dobrou restauraci, koupit vybavení do domácnosti nebo zajistit letenky? Spolehnete se na rady známých, nebo se obrátíte na Seznam a Google?

Většina lidí dnes shání produkty i služby hlavně na internetu. A vaši klienti nejsou výjimkou. Aby je i sebelepší nabídka na vašem webu mohla zaujmout, musí se o něm nejprve dozvědět. Proto by vaše webové stránky měly být relevantní a hlavně lehce dohledatelné. A s tím vám pomůže SEO.

Jak na SEO marketing

Dobře provedená SEO optimalizace webu vaše stránky dostane na přední místa ve vyhledávačích a přivede na ně ty správné návštěvníky.

Úspěšné SEO ale zdaleka nespočívá v jednorázovém umístění „magických“ klíčových slov na web. Vyžaduje promyšlenou strategii, schopnost udržet krok se stále se měnícími algoritmy vyhledávačů a hlavně dlouhodobou a kontinuální práci. Jen tak přinese trvalé výsledky za co nejmenší cenu.

Nevíte si se SEO rady? Ozvěte se nám!

Pomůžeme vám vylepšit vaši pozici v organickém vyhledávání a předběhnout konkurenci.

Audit SEO

Podrobně zanalyzujeme současný stav vašeho webu.

SEO Strategie

Připravíme SEO strategii na míru vašemu podnikání.

SEO Správa

Postaráme se o dlouhodobou správu SEO na vašem webu.

SEO Analýza klíčových slov

Najdeme nejefektivnější slova a fráze pro váš web.

SEO Copywriting

Vytvoříme SEO optimalizované texty pro vaši online prezentaci.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Dostaňte i Vy
z vyhledávačů
to nejlepší!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje internetová reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.