Nabízíte skvělé produkty a jedinečné služby? Tak to je báječné! Nic z toho vám ale nepřivede zákazníky, dokud se o tom nedozvědí a hlavně tomu neuvěří. Nejprve je musíte přesvědčit. A k tomu potřebujete kvalitní texty pro vaši online prezentaci.

Dobrý copywriting prodává

Ani ta nejdražší PPC reklama vaše služby neprodá sama. Pravděpodobně přivede návštěvníky na váš web, e-shop nebo sociální sítě. Tam už ale záleží jen na vás a vaší schopnosti rychle je zaujmout. Pokud neuspějete, utečou dřív, než bys řekl klik.

Že by je odradila vaše nabídka? Je to možné. Možná je ale jen vaše stránky neuměly dostatečně přesvědčit, proč nakoupit právě u vás. Pak nepotřebujete měnit služby či produkty, ale jejich prezentaci.

SEO copywriting

Dobrý copywriting nespočívá jen v obratně napsaných slovech, která vás i v červenci přesvědčí ke koupi ledních bruslí. Kvalitní texty by měly přispět i ke zlepšení návštěvnosti vašich stránek.

Kvalitní SEO copywriting respektuje zásady SEO (optimalizace pro vyhledávače), díky kterým se váš web dostane ve výsledcích vyhledávání na Googlu nebo Seznamu na vyšší pozice. Mezi zlatá pravidla SEO patří například použití správných klíčových slov, rozdělení obsahu do odstavců, zvýraznění částí textu, umístění odkazů nebo práce s nadpisy a obrázky.

Co dělá copywriter?

Šikovný SEO copywriter umí své texty zoptimalizovat jak pro vyhledávače, tak pro čtenáře. To znamená, že v nich zohlední veškeré principy SEO, aniž by tím ubral na jejich čtivosti, údernosti nebo prodejním účinku. Webovým stránkám, které vzejdou z pera zkušeného copywritera, nikdy nechybí nenuceně vložená klíčová slova, ale ani zajímavý obsah, emoce a výzva k akci.

Chcete toho klientům tolik povědět, ale chybí vám slova? Nechte to na nás!

Vykouzlíme pro vás texty, které vaše zákazníky rozhodně nenechají na pochybách.

Klíčová slova

Navrhneme vhodná klíčová slova na míru vašemu webu a zařadíme je přirozeně do jeho obsahu.

Úprava stávajícího webu

Zhodnotíme stav stávajících textů na vašich stránkách a upravíme je tak, aby odpovídaly veškerým pravidlům SEO copywritingu.

PR články, direct e-maily, obsah na sociální sítě, reklamy a další texty

Napíšeme pro vás texty všeho druhu, které zaujmou a prodávají.

Kompletní otextování webu

Napíšeme zcela nové texty pro váš web.

Správa obsahu webu

Postaráme se o pravidelnou aktualizaci obsahu vašich stránek.

Reference

Kdo nám důvěřuje

Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION

Vylaďte Vaše texty
k dokonalosti!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje internetová reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.