Chcete efektivně komunikovat s vašimi klienty a budovat s nimi dlouhodobé vztahy?
Rádi byste je pravidelně oslovovali s personalizovanými nabídkami?

Využijte e-mailový marketing! Je to jeden z nejvýkonnějších nástrojů internetového marketingu, který uvítá i vaše peněženka.

Proč se e-mailový marketing vyplatí?

E-mailový marketing umožňuje přímý kontakt mezi vámi a vaším klientem. Nabízí prostor pro prezentaci vaší nabídky a přivádí návštěvníky na váš web nebo e-shop. To vše za cenu, která nemá konkurenci. Náklady na jeden rozeslaný e-mail se pohybují v řádu haléřů. Pokud e-mailing děláte správně, vrátí se vám mnohonásobně víc.

Ohromnou výhodou e-mailového marketingu je i snadné vyhodnocení kampaní a vysoká výpovědní hodnota získaných dat. Úspěšnost každé rozesílky velmi jednoduše změříte. Výsledné údaje poslouží při plánování dalších akcí a navíc vám poskytnou i spoustu užitečných informací o vašich klientech.

Jak dělat úspěšný e-mail marketing

Dostáváte občas nevyžádané e-maily, které vás obtěžují? A čtete je vůbec, nebo končí rovnou v koši?

Efektivní e-mailový marketing nelze stavět na spamu. Nejhorší, co můžete udělat, je rozesílat maily hlava nehlava a doufat, že alespoň nějaká rybka uvízne v síti. Takové taktiky nepřesvědčí lidi ke koupi, ale spíš k tomu, aby rychle smazali vaši zprávu i telefonní číslo.

Nechcete se stát postrachem e-mailových schránek vašich klientů? Nezahlcujte je. Připravte si strategii a vaše rozesílky pečlivě naplánujte. Pozor byste si měli dát nejen na zavalování příjemců e-maily, ale i na přílišné množství nabídek v jednom sdělení.

Komu posílat e-mailing a jak

Nejde jen o to, co říkáte, ale také o to, jak to říkáte. Úspěch e-mailingu přímo závisí na slovech, která použijete. Dejte si s vašimi texty záležet.

Neméně důležité je poslat vaši zprávu těm správným lidem. Nemá smysl střílet drahocenné náboje naslepo. Vytvořte si kvalitní databázi příjemců a zamyslete se, na koho nasměrovat vaši rozesílku.

Mějte také vždy na paměti, že k jakémukoliv rozesílání e-mailů potřebujete nejprve souhlas příjemce. Opomenutím této skutečnosti byste si mohli vysloužit nejen pověst e-mailového dotěry, ale i tučnou pokutu.

Chcete i vy využívat kanál s nejvyšší návratností investic, ale nemáte prostor starat se o vše sami? My vám pomůžeme!

Audit stávajících kampaní

Podíváme se na vaše dosavadní e-mailingové kampaně a navrhneme vám, jak je můžete vylepšit.

Copywriting

Napíšeme texty vašich e-mailů tak, aby obsáhly všechny důležité informace a byly atraktivní.

Kompletní správa kampaní

Zrealizujeme pro vás dlouhodobé e-mailingové kampaně i jednorázové rozesílky. Zajistíme průběžné hodnocení a optimalizaci.

E-mailingová strategie

Připravíme vám kompletní strategii, od plánování obsahu, využití stávající databáze a sběru kontaktů až po volbu vhodného nástroje.

Nastavení e-mailingu

Postaráme se o design vašich e-mailových kampaní včetně kódování a nastavení. Zajistíme jejich plnou automatizaci.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Dostaňte i Vy z e - mailingu to nejlepší!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje internetová reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.