Mojmír Honyis

Mojmír Honyis

CEO & konzultant
10 let praxe v online marketingu
využijte bezplatnou konzultaci

Řekněte nám, s čím potřebujete pomoci. Poradíme vám, jak na to

Naše schůzka bude zcela nezávazná a bezplatná. Vyslechneme vás a vysvětlíme vám, jak a kde vám můžeme podat pomocnou ruku. Pak už je jen na vás, zda se rozhodnete svěřit se do naší péče.

Nemusíte se bát, že naše setkání pro vás bude ztrátou času. Nepošleme za vámi obchodníka, který zná digitální marketing jen z příručky. Věnovat se vám bude zkušený profesionál, který onlinu dobře rozumí a chápe, jakým výzvám čelíte.

Dostaňte i Vy z online marketingu to nejlepší!

Reference

Kdo nám důvěřuje

Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
Služby

Naši partneři