Vlastníte e-shop a chybí vám zákazníci? Je vaše nabídka srovnatelná nebo lepší než u konkurence a lidé přesto nakupují jinde? Možná jste pro ně neviditelní.

Pokud nejste na srovnávačích zboží, připravujete se o jeden z nejvýhodnějších marketingových kanálů, který přivádí nové klienty do e-shopu.

K čemu slouží srovnávače zboží?

Když vám dojde chleba, zajdete do potravin. Jak ale zjistíte, kde mají nejchutnější pečivo za dobrou cenu? Obejdete všechny obchody široko daleko a vyzkoušíte to. Čas jsou ale peníze a tak se nejspíš spokojíte s omezeným výběrem blízké prodejny.

Kdyby ale jeden obchod nabízel všechny druhy pečiva od všech pekařů ve městě, určitě byste tam zavítali. A právě tuhle možnost ve světě internetových nákupů představují srovnávače zboží. Ať pečete housky, nebo prodáváte pojištění, vaše nabídka by na jejich virtuálních pultech neměla chybět.

Jak porovnávače zboží fungují

Srovnávače zboží jsou webové stránky, které porovnávají nabídky prodejců na internetu. Jejich kritéria mohou být různá. Nejčastěji je posuzují podle ceny, dostupnosti, možnosti dopravy, ale i úrovně zákaznického servisu nebo hodnocení nakupujících.

Informace o porovnávaných produktech a službách získávají srovnávače díky datovému souboru, který se nazývá XML feed. Právě s jeho pomocí dojde k propojení e-shopu s porovnávačem a přenosu klíčových dat, která se pak automaticky aktualizují.

Vyplatí se být na srovnávačích?

Jednoznačně ano, pokud nabízíte něco, co prodávají i jiné obchody. To znamená takové zboží či služby, které lze porovnávat s konkurencí. A je to výhodné i cenově. Platíte až při prokliku zájemce na váš e-shop nebo procentem z objednávky.

Většina lidí navštíví zbožové srovnávače, když hledá informace o nabídkách e-shopů. A to je obvykle ve chvíli, kdy jsou připraveni nakupovat. Pro váš e-shop asi neexistuje výhodnější moment, kdy by se o něm měli dozvědět. Srovnávače vám tak přinesou nejen zviditelnění, ale i zvýšení obratu a míry konverze.

Přehled srovnávačů zboží

Chcete, aby i vaše nabídka zářila na nejoblíbenějších srovnávačích zboží? My vám pomůžeme!

Registrace

Zajistíme vaši registraci do jednotlivých srovnávačů.

Párování

Zabezpečíme zařazení vašich produktů do správných kategorií a tím pomůžeme ke zvýšení jejich viditelnosti i šance na proklik.

Analýzy a reporty

Budeme pravidelně hodnotit výsledky a informovat vás.

XML feed

Postaráme se o vygenerování datového souboru, jeho optimalizaci pro jednotlivé srovnávače a hladké propojení vašeho e-shopu se srovnávačem.

Biddování

Postaráme se o nejvýhodnější nastavení a efektivní optimalizaci ceny za proklik.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Dostaňte i Vy ze srovnávačů zboží to nejlepší!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje PPC reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.