Máte spuštěné PPC reklamy, ale nejste spokojeni s aktuálním výkonem, nebo chcete ověřit, zda je správa PPC kampaní ve správných rukách?

Obraťte se na nás. Zdarma provedeme důkladnou analýzu vašich PPC kampaní na Google Ads, Sklik, Facebook Ads a srovnávačích zboží.

Audit Google Ads a Sklik

Audit PPC kampaní na Googlu a Seznamu. Prověříme vyhledávací, produktové a obsahové kampaně.

Audit Facebook Ads

Audit reklam na Facebooku a Instagramu.

Audit srovnávačů zboží

Audit srovnávačů zboží Heureka, Zboží.cz, Biano, Favi, Glami a Shopalike.

Služby

Naši partneři

Služby

Jak probíhá Audit PPC reklam

01
Seznámení

Nejprve chceme dobře poznat vás, vaše potřeby i váš byznys. Při auditech nepoužíváme šablony, kampaně analyzujeme v kontextu s vaším podnikáním. Audit PPC reklam provedeme na míru vašim potřebám.

02
Google Ads / Sklik

Prověříme strukturu kampaní, práci s klíčovými slovy, kvalitu inzerátů, strategie nabídek, ceny za proklik, správné nastavení konverzí a remarketingu. Zjistíme, zda někde zbytečně neplýtváte rozpočtem, nebo naopak nevyužíváte potenciálu.

03
Facebook Ads

Prověříme cílení a nastavení kampaní, správné nasazení Facebook Pixelu, měření konverzí, událostí, optimalizaci reklam a jejich výkonnost.

04
Srovnávače zboží

Prověříme kvalitu XML feedů, optimalizaci pro jednotlivé srovnávače, spárovanost produktů a bidding.

05
Analytika

Prověříme, zda je správně nastaven Google Analytics a Google Tag Manager a zda měříte správné cíle a události vzhledem k povaze vašeho byznysu.

06
Návrh úprav a postupu

Výstupem auditu PPC reklam je PDF dokument, ve kterém naleznete případné nedostatky a konkrétní návrhy na úpravy vašich PPC kampaní pro zlepšení výkonu reklam.

Reference

Kdo nám důvěřuje

ČLÁNEK

Nejčastější chyby v PPC reklamách

V PPC účtech se vyskytují zcela zbytečné chyby, které stojí nemalou část z rozpočtu na reklamu. Přečtěte si článek o 5 nejčastějších chybách v Google Ads a Sklik, se kterými se setkáváme.

Kontaktujte nás

Poptejte Audit PPC kampaní zdarma!