Máte spuštěné PPC reklamy, ale nejste spokojeni s aktuálním výkonem, nebo chcete ověřit, zda je správa PPC kampaní ve správných rukách?

Obraťte se na nás. Zdarma provedeme důkladnou analýzu vašich PPC kampaní na Google Ads, Sklik, Facebook Ads a srovnávačích zboží.

Audit Google Ads a Sklik

Audit PPC kampaní na Googlu a Seznamu. Prověříme vyhledávací, produktové a obsahové kampaně.

Audit Facebook Ads

Audit reklam na Facebooku a Instagramu.

Audit srovnávačů zboží

Audit srovnávačů zboží Heureka, Zboží.cz, Biano, Favi, Glami a Shopalike.

Služby

Jak probíhá Audit PPC reklam

01
Seznámení

Nejprve chceme dobře poznat vás, vaše potřeby i váš byznys. Při auditech nepoužíváme šablony, kampaně analyzujeme v kontextu s vaším podnikáním. Audit PPC reklam provedeme na míru vašim potřebám.

02
Google Ads / Sklik

Prověříme strukturu kampaní, práci s klíčovými slovy, kvalitu inzerátů, strategie nabídek, ceny za proklik, správné nastavení konverzí a remarketingu. Zjistíme, zda někde zbytečně neplýtváte rozpočtem, nebo naopak nevyužíváte potenciálu.

03
Facebook Ads

Prověříme cílení a nastavení kampaní, správné nasazení Facebook Pixelu, měření konverzí, událostí, optimalizaci reklam a jejich výkonnost.

04
Srovnávače zboží

Prověříme kvalitu XML feedů, optimalizaci pro jednotlivé srovnávače, spárovanost produktů a bidding.

05
Analytika

Prověříme, zda je správně nastaven Google Analytics a Google Tag Manager a zda měříte správné cíle a události vzhledem k povaze vašeho byznysu.

06
Návrh úprav a postupu

Výstupem auditu PPC reklam je PDF dokument, ve kterém naleznete případné nedostatky a konkrétní návrhy na úpravy vašich PPC kampaní pro zlepšení výkonu reklam.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Poptejte Audit PPC kampaní

Služby

Naši partneři

ČLÁNEK

Nejčastější chyby v PPC reklamách

V PPC účtech se vyskytují zcela zbytečné chyby, které stojí nemalou část z rozpočtu na reklamu. Přečtěte si článek o 5 nejčastějších chybách v Google Ads a Sklik, se kterými se setkáváme.