Komu by se nelíbilo, aby jeho reklamu měli lidé stále na očích? Ve vlaku, u lékaře, na pracovním stole, ve frontě na oběd, na diskotéce, ale i doma, třeba ve vlastní posteli.

Říkáte, že takové pokrytí nikdy nezaplatíte? Nebojte, zaplatíte a ještě vám i zbyde.
Stačí umístit vaši reklamu na sociální sítě a lidé ji uvidí na všech místech, kde používají svůj telefon. A to je v dnešní době prakticky úplně všude.

Největší výhoda reklam na sociálních sítích? Perfektní cílení!

Potřebujete oslovit vysokoškolačky, které milují moderní umění? Chcete pozvat pejskaře z Brna a okolí na akci? Žádný problém! Svěřte to Facebooku. Před jeho schopností vystopovat lidi s odpovídajícím profilem by i Sherlock Holmes bledl závistí.

Vaše facebooková reklama si podle věku, pohlaví, zájmů a dalších kritérií snadno najde ty správné osoby a ukáže se jim na stejném místě, kde se jim zobrazují příspěvky od přátel. Vaše nabídka se tak stane součástí prostoru, kam se chodí bavit, svěřovat a relaxovat. Pokud bude dostatečně zajímavá, máte velkou šanci, že ji ani za reklamu nebudou považovat.

Kolik stojí reklama na sociálních sítích?

Nedostatek peněz vám může zavřít dveře k mnoha formám propagace. U sociálních sítí to ovšem rozhodně neplatí. Facebook Ads reklamy si můžete pořídit prakticky s jakýmkoliv rozpočtem.

Vzhledem ke své výkonnosti vychází cena reklamy na sociálních sítích oproti jiným typům inzerce velmi příznivě. Její další výhodou je perfektní měřitelnost. Víte přesně, kdo ji zaregistroval a proklikl. A víte také, kolik vás každý jednotlivý zájemce stál peněz.

Jak na to?

Každá sociální síť funguje na jiném principu, každá má svá specifická pravidla, možnosti nastavení reklamy i oslovení uživatelů. Na Instagramu hraje největší roli vizuální stránka, zatímco třeba u Facebooku je nutné vsadit na obsah a příběh. A na detailu záleží. I jeden malý krok může zásadně ovlivnit úspěch vaší kampaně.

Nevíte si rady, nejste si jistí nebo prostě nemáte čas? Svěřte to nám.
Máme v rukávu spoustu šikovných „triků“ a hlavně zkušeností, díky kterým budou vaše kampaně výhodné, efektivní, úspěšné a přinesou vám to, co od nich potřebujete.

Rádi se postaráme se o vaši propagaci na sociálních sítích.

Reklamy na Facebooku

Nastavíme pro vás efektivní a dobře cílené kampaně na sociální síti, kterou používá nejvíce lidí na světě i u nás.

Reklamy na TikToku

Vaši reklamu zobrazíme lidem na nové sociální síti, která se těší čím dál větší oblibě díky obsahu, který je tvořen originálními videi.

Reklamy na LinkedIn

Zviditelníme vás na profesní platformě, kde oslovíte B2B klientelu i profesionály ze všech oborů.

Cílené reklamy

Najdeme a oslovíme na sociálních sítích lidi, které zaujmou vaše produkty či služby.

Kreativa a obsah

Připravíme formu, obsah, texty i grafiku vaší reklamy na sociálních sítích.

Vyhodnocení kampaní

Poskytneme vám podrobné informace o tom, jak si vaše kampaň vedla a co vám přinesla.

Reklamy na Instagramu

Zajistíme, abyste byli dobře vidět na sociální síti, které vládnou fotografie a vizuální obsah.

Reklamy na YouTube

Zrealizujeme vaši reklamu na vysílacím kanálu, který je hned po Google druhým nejnavštěvovanějším webem světa.

Audit reklam na sociálních sítích

Zkontrolujeme vaše stávající reklamy a navrhneme úpravy, které je zefektivní.

Správa reklamních kampaní

Nastavíme vaši reklamu, budeme ji sledovat a optimalizovat tak, aby pro vás byla vždy zisková.

Remarketing

Zacílíme reklamy na lidi, kteří již dříve navštívili váš web nebo byli aktivní na vašich sociálních sítích.

Reference

Kdo nám důvěřuje

"Společnost Eboost spolupracuje s naším e-shopem style4.cz již několik měsíců a jsme s jejich prací velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich profesionální přístup a vstřícnost. Vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům a rychle reagují na naše dotazy. Jejich práce je pro náš e-shop přínosem. Dokázali zabodovat s reklamami i tam, kde se to jiným marketingovým firmám s naším e-shopem nepovedlo. Kromě toho jsou jejich nápady vždy kreativní a inovativní. Rádi se s námi o ně podělí a pomohou nám tak rozvíjet náš e-shop. Společnost Eboost můžeme vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou a profesionální marketingovou agenturu."
Kateřina Kodar
Style4.cz
"Vřele DOPORUČUJI! Skvělá spolupráce, rychlá a velmi ochotná komunikace. Výsledky na našem e-shopu Top ložiska jsou čím dál tím lepší."
Eva Mrkvová
TopLožiska.cz
Emilia Clarke
"Naprosto skvělá spolupráce! Profesionální, ale i lidský přístup (pro nás laiky) velmi důležité. Rychlost zpracování požadavků, okamžitá zpětná vazba. Mohu jen doporučit!"
Romana Matoušková
STORMFASHION
"S Mojmírem skvělá spolupráce. Profesionál v oboru. Rád doporučím každému, kdo to s podnikáním myslí vážně. Obrovský přehled a zkušenosti Mojmíra jsou doslova k nezaplacení."
Ondřej Vojáček
Ondrejvojacek.cz
Emilia Clarke
"S p. Honyisem spolupracujeme už téměř rok a jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme 5 jiných firem/soukromníků, ale se všemi jsme postupně spolupráci ukončili. Nyní mám konečně pocit, že je náš eshop v dobrých rukou a čísla to potvrzují. Začínali jsme s Google Ads a postupně zapracovali i FB a Sklik. Oceňuji přátelský přístup a ochotu pomoci i s nestandardními požadavky. Vím, že v případě problému mohu kdykoliv zavolat a naše přání budou obratem vyřešena. S čistým svědomím tedy tuto firmu doporučuji nejen svým přátelům, ale nyní také vám."
Eliška Dobiášová Turková
Breberky.cz

Dostaňte i Vy z reklam na sociálních sítích to nejlepší!

Služby

Naši partneři

Náš blog

Novinky z našeho blogu

Hledáte informace ze světa online marketingu? Zajímá vás, jak funguje PPC reklama?
Zde najdete vše, co jste chtěli vědět o digitálním marketingu, ale báli jste se zeptat.